Du er her: Hjem Kontakt Ansatte
23. juli

Aktiv på dagtid

Aktiv på dagtid er deg som ønsker å komme i form ved å gå turer på dagtid sammen med andre. Kanskje sliter du med plager eller håper å unngå dem. Da er aktiv dagtid midt i blinken for deg. Turene er for alle aldersgrupper, både ung og litt eldre.
Vi starter opp onsdag 7/2 kl. 10:30. Oppmøte ved Coop i Kvalsund. Etter turen serverer vi en kopp kaffeeller te.
Påmelding ved oppmøte eller på www.perletur.no

Kategori: Sosialt
Bibliotek
Kvalsund kommune og Finnmark friluftsråd
Uke: 30
26. juli

Strikke-cafe

Lillesalen, Miljøbygget
Kategori: Sosialt
Annet
Hanne Sara
Uke: 30

Kontakt

logoKKtekst

 

Servicekontoret: 784 15 555 

Vakttelefon brann og redning: 965 15 550

Legekontor 784 15 900

Servicekontoret@kvalsund.kommune.no

 

Facebook logo

follow us on instagram Instagram

 

Kontaktinformasjon

Ansatte på Kvalsund rådhus og i administrasjonen

Her finner du ansatte på Kvalsund rådhus og i administrasjonen.

 

Servicekontoret
Kvalsund rådhus Sentralbordet 78415555 servicekontoret@kvalsund.kommune.no
Hanne Sara Sekretær 41453398 hanne.sara@kvalsund.kommune.no
Linda Kaspersen Sekretær 41453398 linda.kaspersen@kvalsund.kommune.no
 
 
Ordførerens kontor
Terje Wikstrøm Ordfører 90475987 terje.wikstrom@kvalsund.kommune.no
 
 
Rådmannens kontor
Gunnar Lillebo Rådmann 95189027     gunnar.lillebo@kvalsund.kommune.no
Tonje Jelstad Sandanger Personalsjef 41434465 tonje.sandanger@kvalsund.kommune.no
Charlotte Pedersen Konsulent, personal 92033270  charlotte.pedersen@kvalsund.kommune.no
Mari Stevning Bekken Formannskapssekretær    
         
       
Oppvekst og kultur
Turid Pedersen Oppvekst- og kulturleder 95426195 turid.pedersen@kvalsund.kommune.no
Toril Nilsen Pedagogisk konsulent 95405827 toril.nilsen@kvalsund.kommune.no
Wivi Hansen Kulturkonsulent/bibliotekleder 95247481 wivi.hansen@kvalsund.kommune.no
Silje Holmgren Miljøterapeut 90364257 silje.holmgren@kvalsund.kommune.no
       
       
 
 
Helseadministrasjonen
Audun Bjerke Konstituert helse- og omsorgssjef 90183592 audun.bjerke@kvalsund.kommune.no
Aina Holmgren Folkehelse-/psykiatrikoordinator 90275243 aina.holmgren@kvalsund.kommune.no
Gina Goin Wikstrøm Pleie- og omsorgsleder 91649143 gina.wikstrom@kvalsund.kommune.no
Rita Dreyer Førstekonsulent 91635845 rita.dreyer@kvalsund.kommune.no
 
 
Økonomi
Janne Knutsen Økonomikonsulent 95368512 janne.knutsen@kvalsund.kommune.no
Solfrid Mortensen Økonomiansvarlig   solfrid.mortensen@hammerfest.kommune.no
Marianne Henriksen Lønns- og personalkonsulent 78402030 marianne.henriksen@hammerfest.kommune.no
Roar Magnusen Konsulent 78402025 roar.magnusen@hammerfest.kommune.no
       
       
Næring
Odd Charles Karlsen Næringssjef 91369987 Odd-Charles.Karlsen@kvalsund.kommune.no
Enny Camilla Nordvik Landbrukskonsulent 97988921 EnnyCamilla.Nordvik@kvalsund.kommune.no
Ulf-Terje Nyheim Eliassen Markedsførings-/ kommunikasjonskonsulent  47626414 ulf-terje.eliassen@kvalsund.kommune.no
Kine Urbrott Svendsen Lærling 95279554 kine.svendsen@kvalsund.kommune.no
       
       
Teknisk etat
Pål-Reidar Fredriksen Teknisk sjef 93009055 palreidar.fredriksen@kvalsund.kommune.no
Geir Israelsen Driftsleder 41452276 geir.israelsen@kvalsund.kommune.no
Svein Tore Kristoffersen Saksbehandler/brannmester 41672653 sveintore.kristoffersen@kvalsund.kommune.no
Andreas Gamst Konsulent 93491007 Andreas.Gamst@kvalsund.kommune.no
Truls Nilsen Arbeidsleder 97073621 truls.nilsen@kvalsund.kommune.no
       
Barnevernet
Lena Marita Thomassen Leder 97966720 lenamarita.thomassen@kvalsund.kommune.no
Torhild Helle Barnevernskonsulent 93246443 torhild.helle@kvalsund.kommune.no
       
       
Kirkekontoret
Vegard Loke Rønning Sokneprest 45667879 sokneprest@kvalsund.kommune.no
       
 
Legestasjonen
Legestasjonen Sentralbord 78415900  
Legestasjonen Resepsjon 41650115  
Tarja Stenersen Kommuneoverlege   tarja.stenersen@kvalsund.kommune.no
Caroline A. B. Nøstvik Kommunelege 2    
Kine Størdal Karoliussen Helsesøster 90816647 kine.karoliussen@kvalsund.kommune.no
Audun Bjerke Fysioterapeut 91637026 audun.bjerke@kvalsund.kommune.no
Steffen Orvik Engdal Fysioterapeut 2 91844483 steffen.orvik.engdal@kvalsund.kommune.no
       
       
       
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut