Du er her: Hjem Kontakt Ansatte

Kontakt

logoKKtekst

 

Servicekontoret: 784 15 555 

Vakttelefon: 965 15 550

Legekontor 784 15 900

Servicekontoret@kvalsund.kommune.no

 

Facebook logo

follow us on instagram Instagram

 

Kontaktinformasjon

Ansatte på Kvalsund rådhus og i administrasjonen

Her finner du ansatte på Kvalsund rådhus og i administrasjonen.

 

Servicekontoret
Kvalsund rådhus Sentralbordet 784 15 555 servicekontoret@kvalsund.kommune.no
Hanne Sara Sekretær 414 53 398 hanne.sara@kvalsund.kommune.no
Linda Kaspersen Sekretær 952 79 554 linda.kaspersen@kvalsund.kommune.no
 
 
Ordførerens kontor
Terje Wikstrøm Ordfører 90475987 terje.wikstrom@kvalsund.kommune.no
 
 
Rådmannens kontor
Gunnar Lillebo Rådmann 951 89 027     gunnar.lillebo@kvalsund.kommune.no
Tonje Jelstad Sandanger Formannskapssekretær 920 33 270  tonje.sandanger@kvalsund.kommune.no
Marie Aaseby Andersen Personalsjef 414 34 465 marie.aaseby.andersen@kvalsund.kommune.no
       
       
Oppvekst og kultur
Turid Pedersen Oppvekst- og kulturleder 954 26 195 turid.pedersen@kvalsund.kommune.no
Toril Nilsen Pedagogisk konsulent 954 05 827 toril.nilsen@kvalsund.kommune.no
Wivi Hansen Kulturkonsulent/bibliotekleder 952 47 481 wivi.hansen@kvalsund.kommune.no
Marie B. Lund-Johansen Innvandrerveileder 918 07 168 marie.lund-johansen@kvalsund.kommune.no
Silje Holmgren Miljøterapeut 903 64 257 silje.holmgren@kvalsund.kommune.no
Henrik Vaséli Ungdomsleder 934 29 977 henrik.vaseli@kvalsund.kommune.no
       
 
 
Helseadministrasjonen
Aina Holmgren Folkehelse-/psykiatrikoordinator 902 75 243 aina.holmgren@kvalsund.kommune.no
Arve Paulsen Helse- og omsorgssjef 901 83 592 arve.paulsen@kvalsund.kommune.no
Gina Goin Wikstrøm Pleie- og omsorgsleder 916 49 143 gina.wikstrom@kvalsund.kommune.no
Rita Dreyer Førstekonsulent 916 35 845 rita.dreyer@kvalsund.kommune.no
 
 
Økonomi
Janne Knutsen Økonomikonsulent 953 68 512 janne.knutsen@kvalsund.kommune.no
Solfrid Mortensen Økonomiansvarlig   solfrid.mortensen@hammerfest.kommune.no
Marianne Henriksen Lønns- og personalkonsulent 784 02 030 marianne.henriksen@hammerfest.kommune.no
Roar Magnusen Konsulent 784 02 025 roar.magnusen@hammerfest.kommune.no
       
       
Næring
Truls Olufsen-Mehus Næringssjef 474 58 919 truls.mehus@kvalsund.kommune.no
Maraike Glomb Landbrukskonsulent 979 88 921 maraike.glomb@kvalsund.kommune.no
Ulf-Terje Nyheim Eliassen Markedsføringskonsulent (tilflytterkontoret) 476 26 414 ulf-terje.eliassen@kvalsund.kommune.no
Kine Svendsen Lærling 952 79 554 kine.svendsen@kvalsund.kommune.no
       
       
Teknisk etat
Pål-Reidar Fredriksen Teknisk sjef 930 09 055 palreidar.fredriksen@kvalsund.kommune.no
Geir Israelsen Driftsleder 414 52 276 geir.israelsen@kvalsund.kommune.no
Svein Tore Kristoffersen Saksbehandler/brannmester 416 72 653 sveintore.kristoffersen@kvalsund.kommune.no
Liv Mathisen Sekretær 934 91 007 liv.mathisen@kvalsund.kommune.no
       
       
Barnevernet
Lena Marita Thomassen Leder 979 66 720 lenamarita.thomassen@kvalsund.kommune.no
Torhild Helle Barnevernskonsulent 932 46 443 torhild.helle@kvalsund.kommune.no
       
       
Kirkekontoret
Vegard Loke Rønning Sokneprest 456 67 879 sokneprest@kvalsund.kommune.no
       
 
Legestasjonen
Legestasjonen Sentralbord 784 15 900  
Legestasjonen Resepsjon 416 50 115  
Tarja Stenersen Kommunelege 1   tarja.stenersen@kvalsund.kommune.no
Stefan Krawczyk Kommunelege 2   stefan.krawczyk@kvalsund.kommune.no
Kine Størdal Karoliussen Helsesøster 908 16 647 kine.karoliussen@kvalsund.kommune.no
Audun Bjerke Fysioterapeut 916 37 026 audun.bjerke@kvalsund.kommune.no
Marius Tubez Fysioterapeut 918 44 483 marius.tubez@kvalsund.kommune.no
       
       
       
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut